cheesing ایران ایرانی پیروزی قهرمانان

cheesing: ایران ایرانی پیروزی قهرمانان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر ایران لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیشنهاد عربستان را وتو می‌کنیم / نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک

حسین کاظم پور اردبیلی، نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک به بلومبرگ گفت: سه عضو موسس اوپک با این پیشنهاد مخالفت خواهند کرد. اگر عربستان سعودی و روسیه بخواهند ت

پیشنهاد عربستان را وتو می‌کنیم / نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک

نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک: پیشنهاد عربستان را وتو می کنیم

عبارات مهم : ایران

حسین کاظم پور اردبیلی، نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک به بلومبرگ گفت: سه عضو موسس اوپک با این پیشنهاد مخالفت خواهند کرد. اگر عربستان سعودی و روسیه بخواهند تولید زیاد کردن پیدا کند، این امر مستلزم توافق جمعی هست. اگر این دو کشور بخواهند به تنهایی اقدام کنند، نقض توافق همکاری به شمار می رود.

ایران اعلام کرد به اتفاق ونزوئلا و عراق پیشنهاد زیاد کردن تولید که مورد حمایت عربستان سعودی و روسیه واقع شده است است را در نشست رسمی هفته جاری اوپک و متحدانش در وین وتو خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، حسین کاظم پور اردبیلی، نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک به بلومبرگ گفت: سه عضو موسس اوپک با این پیشنهاد مخالفت خواهند کرد. اگر عربستان سعودی و روسیه بخواهند تولید زیاد کردن پیدا کند، این امر مستلزم توافق جمعی هست. اگر این دو کشور بخواهند به تنهایی اقدام کنند، نقض توافق همکاری به شمار می رود.

پیشنهاد عربستان را وتو می‌کنیم / نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک

اظهارات نماینده کشور عزیزمان ایران نشان می دهد که اعضای اوپک در نشست هفته جاری وین که جهت بررسی پیشنهاد آخر دادن به توافق کم کردن تولید برگزار می شود، دچار اختلاف خواهند شد. این پیمان که ۲۴ کشور در آن همکاری کرده اند، موفق شد به نشانه تعادل بازارهای نفت و تقویت قیمت ها نائل شود. این دو تولیدکننده خواهان آن هستند که محدودیت عرضه تا ماه آینده تسهیل شود. ولی در حالی که عربستان سعودی و روسیه پایین ظرفیت خود تولید می کنند، بسیاری از کشورها در اوپک مشمول بر کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا قادر نخواهند بود تولیدشان را زیاد کردن دهند.

الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه پنج شنبه گذشته گفت اوپک و متحدانش ممکن است زیاد کردن تولید به میزان حداکثر ۱.۵ میلیون بشکه در روز را بررسی کنند. این میزان افزایش، کم کردن عرضه از سوی ونزوئلا و احتمال متاثر شدن صادرات نفت کشور عزیزمان ایران از تحریم های آمریکا را جبران می کند. عربستان سرگرم بررسی سناریوهای مختلفی است که تولید را به میزان ۵۰۰ هزار تا یک میلیون بشکه در روز زیاد کردن می دهد.

حسین کاظم پور اردبیلی، نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک به بلومبرگ گفت: سه عضو موسس اوپک با این پیشنهاد مخالفت خواهند کرد. اگر عربستان سعودی و روسیه بخواهند ت

فشار ترامپ

اوپک و متحدانش همچنین با فشار فزاینده از خارج مواجه هستند. دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا به انتقاد از اوپک در توییتر ادامه داده هست. دولت ترامپ به علت نگرانی نسبت به تاثیر قیمت بنزین روی انتخابات میان دوره ای، جهت زیاد کردن تولید به شدت لابی می کند.

کاظم پور اردبیلی گفت: من به برادرانم در اوپک و روسیه می گویم مورد نیاز نیست ترامپ که دو کشور موسس اوپک و همچنین روسیه را تحریم کرده هست، آرام شود. ما کشورهای مقتدری هستیم که مسئولیت ها و ارزشهای خود را داریم. دنیا باید در برابر این واکنش‌ها متکبرانه بایستد.

پیشنهاد عربستان را وتو می‌کنیم / نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک

آژانس بین المللی انرژی هفته گذشته اعلام کرد تحریم های آمریکا احتمالا باعث کم کردن ۳۰ درصدی تولید نفت کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا در سال آینده می شود و مستلزم عرضه زیاد از سوی کشورهای منطقه خلیج فارس است.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | روسیه | عربستان | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | عربستان سعودی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog