cheesing ایران ایرانی پیروزی قهرمانان

cheesing: ایران ایرانی پیروزی قهرمانان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر ایران لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز استان ها مشکلات خرم‌آباد با پروژه‌های نیمه تمام و رها شده است چند برابر شده است است

پروژه‌های نیمه تمام و رها شده است شهر خرم‌آباد باعث بروز مشکلاتی در این شهر شده است هست.

مشکلات خرم‌آباد با پروژه‌های نیمه تمام و رها شده است چند برابر شده است است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛اردشیر دریکوندی منتخب شورای پنجم خرم آباد گفت :در سطح شهر خرم آباد در همه زمینه ها پرسشها و معضلاتی وجود دارد که باید این پرسشها و معضلات شناسایی و کارشناسی و با اولویت برطرف شوند.
وی با بیان اینکه پرسشها شهر خرم آباد باید براساس اولویت بندی و امکانات پشتیبانی کننده برطرف شود، افزود: شهر ما در زمینه های مختلفی مانند عمران و آبادانی، آسیب های اجتماعی، حاشیه نشینی، بافت فرسوده شهر، مبلمان شهری و فضای سبز مسئله دارد ولی باید مدیریت، اولویت بندی و بر اساس داشته ها، توان منابع مالی و اجرایی جهت برطرف آن ها برنامه ریزی داشته باشیم تا به تدریج برطرف شوند.
منتخب شورای پنجم خرم آباد مهمترین پرسشها شهر خرم آباد را پرسشها مربوط به عمران و آبادانی شهر و پرسشها فرهنگی برشمرد و عنوان کرد: این که کدام مسئله باید در اولویت قرار گیرد باید با سایر اعضای شورا مشورت و هم اندیشی شود.

عبارات مهم : عمران

وی ترافیک را یکی از معظلات سطح شهر خرم آباد دانست و بیان کرد: در بحث اوضاع خیابان ها، تعریض خیابان ها و حمل و نقل درون شهری واقعا مسئله داریم.
دریکوندی پروژه های نیمه تمام شهر خرم آباد را یکی دیگر از پرسشها این شهر برشمرد و گفت: پروژه های نیمه تمامی کلنگ زنی شده است و شاید 10 تا 20 درصد کار نیز انجام گرفته است ولی رها شده است اند، متأسفانه نه تنها رها شده است بلکه باعث بروز مشکلاتی جهت شهر هم شده است است که باید مد نظر قرار گیرند.
وی با تأکید بر اینکه باید به شایسته سالاری مدیران شهری توجه کرد، اظهارداشت: باید در شفافیت کار مناقصه ها و مذایده های شهرداری توجه کرد.
منتخب شورای پنجم خرم آباد افزود: گزینش شهردار نخستین موردی که ما باید روی آن بحث کنیم آیا که مابقی کارها را نیز تحت شعاع قرار می دهد.
وی عنوان کرد: یک شهردار باید کارآمدی و نشانه داشته باشد، با تجربه و با تعهد داشته باشد و نسبت به مردم احساس مسئولیت کند.
دریکوندی با اشاره به اینکه یک شهردار در بحث مدیریت باید تجربه بزرگی در شهرهای بزرگی داشته باشد، بیان کرد: شهردار باید تمام شاخصه های یک شهردار را داشته باشد اکنون بنده شخص خاصی مد نظرم نیست ولی جهت انتخاب، شاخصه های آن شهردار مد نظرم است.
وی گفت: یک شهردار باید به دنبال خدمت به مردم باشد، اصلا به پرسشها حاشیه ای و سیاسی نپردازد، هدفش کار باشد بنابراین باید گفت ما یک شهردار کاری می خواهیم نه یک شهردار سیاسی.
منتخب شورای پنجم خرم آباد تصریح کرد: رسانه ها در بحث اطلاع رسانی براق به همشهریان بسیار تاثیر گذاراند بنابراین در خواست داریم تا جهت عمران و ساختن فرهنگ شهر ما را همراهی کنند تا همه با همدلی و همراهی جهت اصلاح اوضاع شهر پای کار بیایند آیا که هم اکنون اوضاع شهر در شأن و منزلت مردم نیست و باید آن را ارتقا داد.
وی اظهارداشت: جهت عمران و آبادانی شهر انتظار داریم همه مطالبه گر باشند آیا که مردم لر به خاطر نجابت در بحث مطالبه گری ضعیف هستند؛ نخستین قدم باید از مردم شروع شود تا مطالبه و خواسته های خود را از مسئولان بخواهند، مسئولان نیز موظف هستند پاسخ گو باشند.
منبع: تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: عمران | شهردار | شهرداری | پروژه های نیمه تمام | مهمترین مشکلات | منتخب شورای پنجم | اردشیر دریکوندی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog