cheesing ایران ایرانی پیروزی قهرمانان

cheesing: ایران ایرانی پیروزی قهرمانان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر ایران لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز وب‌گردی گمرک کشور عزیزمان ایران رتبه نخست کشف و مبارزه با مواد مخدر را کسب کرد

بر اساس تازه ترین گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای شرکت جهانی گمرک (RILO) گمرک کشور عزیزمان ایران در کشف انواع مواد مخدر رتبه نخست را کسب کرد.

گمرک کشور عزیزمان ایران رتبه نخست کشف و مبارزه با مواد مخدر را کسب کرد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، گمرک کشور عزیزمان ایران در مبارزه و کشف انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی ، قرص های مخدر و روان گردان ها و پیش سازها عالی ترین عملکرد را در مقایسه با دیگر گمرکات داشته است . این در حالی است که کشورهای هنگ کنگ، ژاپن و نیوزلند رتبه های بعدی را به خود تخصیص داده شده است داده اند.

عبارات مهم : ایران
بر اساس گزارش 2017 مرکز اطلاعات شرکت جهانی گمرک(RILO) ، گمرک کشور عزیزمان ایران با 171 مورد بیشترین تعداد و حجم کشفیات مواد مخدر را در میان سایر کشورها به خود تخصیص داده شده است داده هست.

این مرکز در گزارش خود اعلام کرده است: در حوزه کشفیات مواد مخدر گمرک کشور عزیزمان ایران فقط با 90 مورد کشف انواع حشیش و بذر شاهدانه بیشترین حجم کشفیات را به خود تخصیص داده شده است داده است و رکورد جدیدی را در میان گمرکات سایر کشورها به لحاظ کشف انواع حشیش و بذر شاهدانه به ثبت رسانده هست. متخصصین ژنتیک گیاهی روی گیاه شاهدانه کار ژنتیکی انجام داده اند و در نتیجه از گیاهی که ماده مخدر آن ۶% بود ، گیاه جدیدی تولید کرده اند که ماده مخدر آن ۲۵% هست.

رتبه دوم گمرک کشور عزیزمان ایران در مبارزه با تخلفات و قاچاق

مرکز اطلاعات منطقه ای شرکت جهانی گمرک (RILO)عملکرد گمرکات در بخش کشف تخلفات و مبارزه با قاچاق سایر کالاها را نیز ارزیابی و اعلام کرده که از این نظر گمرک کشور عزیزمان ایران بعد از کشور ژاپن رتبه دوم را کسب کرده هست.

این ارزیابی مشمول بر آخرین روشهای قاچاق و مسیرهای ترانزیت مواد مخدر و پیش سازها- سوخت- گونه های درحال انقراض -جرائم زیست محیطی- کشفیات مواد نوظهور (NPS )- دارو – کالاهای تقلبی- وسایرموارد مرتبط می شود.

گمرک کشور عزیزمان ایران در حالی رتبه دوم را در مبارزه با تخلفات و قاچاق کالا بعد از کشور ژاپن کسب کرده که بیشترین امتیازات کشور ژاپن به فعالیت های گمرک این کشور در حوزه مبارزه با تخلفات و تقلبات مالکیت معنوی(IPR) تخصیص داده شده است دارد.

مرکز اطلاعات منطقه ای شرکت جهانی گمرک (RILO) در تحلیل انواع جرائم و قاچاق شرکت یافته به ارائه روندها ،الگوها و موارد تجارت غیرقانونی در گزارشات خود هم پرداخته است که می تواند به کشورهای عضو در حفظ تجارت قانونمند بین المللی خود کمک شایان توجهی نماید.

مرکز اطلاعات و امنیت منطقه ای شرکت جهانی گمرک موسوم به رایلو درعملیات یکسان منطقه ای علیه جرائم شرکت یافته و زیست محیطی ابتکار عمل را بدست گرفته وهمه ساله با ارائه عملیاتی از قبیل پروژه ترمیم لایه ازن (Sky Hole) باکنترل ونظارت بر قاچاق وترانزیت مواد مخرب لایه ازن وضایعات خطرزا -پروژه (Sesha) باهدف حمایت از گونه های ناب ازچوب والوار – پروژه(Crocodile) مبارزه باقاچاق سیگارت ومواد دخانی – پروژه (IRENE) قاچاق اسلحه های کوچک ازطریق پیک سریع وپست – پروژه ( Smart CAT) و (CAT alyst) قاچاق مواد روان گردان و نوظهور به این مهم می پردازد.

منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | پروژه | اطلاعات | قاچاق مواد | قاچاق کالا | مبارزه با قاچاق | سازمان جهانی گمرک | گمرک ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog